Kdo je Sean John?

Raper, herec a hudební producent Sean John Combs, známý také jako Puff Daddy, je nejbohatší postavou v oblasti hiphopu. Seznamte se s Diddym také jako s módním návrhářem.

31. ledna 2017
alt text

Newsletter

Značka debutovala pánskou kolekcí sportovního oblečení pro sezónu jaro 1999. Zakladatelem je herec a hudební ikona devadesátých let P.Diddy, který dal společnosti název podle svého křestního jména, ​​Sean John.

Do reklamy a marketingu zapojil další významné hudební představitele z oblasti R&B a rapu to jsou Nelly, TI, Rick Ross, Usher, Merry J. Blige a Busta Rhymes, ale také herce, Jammieho Foxxe a Penelope Cruz, úspěšné sportovce, modelky včetně proslulé Naomi Campbell a mnoho pozoruhodných DJs.

Od svého uvedení na trh se Sean John těší kritice a komerčním úspěchům s příjmy, které nyní přesahují $525.000.000 ročně. Sean John se často objevuje na slavnostním ceremoniálu za rady módních návrhářů Ameriky (CFDA) se koná každoročně v New Yorku.

Po dobu pěti po sobě jdoucích let od roku 2000 do roku 2005 Sean John byl nominován za své vynikající výsledky v oblasti designu. V roce 2004, Sean John získal oceněn Pánské CFDA Designer of the Year.

V únoru 2001, Sean John produkoval první celonárodně vysílanou módní přehlídku Fashion Week, živě na E! Televize a Style Network zároveň. Během týdne módy v únoru 2002 se Sean John objevil na titulní stránce New York Times.

V květnu 2010, Sean John uzavřel dohodu o výhradní distribuci se sítí obchodních domů Macy, ve kterém je Sean John výhradním distributorem sportovního oblečení a vstoupil do exkluzivního marketingového partnerství s NBA.

V uplynulých letech, se Sean John rozšířila na všechny sféry životního stylu. Značka zahrnuje mnoho různých produktových kategorií.

SEAN JOHN Fragrance 3AM (by P. Diddy) | Shawty.cz