Zlaté hodinky Techno Royale se dvanácti diamanty

Sháníte vyjímečný a excelentní dárek pro sebe nebo své blízké? Prohlédněte si diamantové hodinky Techno Royale

04. ledna 2015
alt text

Newsletter

Pokud si při nakupování potrpíte na kvalitní značky zboží, jistě by vás mohly oslovit i diamantové hodinky od výrobce Techno Royale. Doposud jste se s touto značkou nikde v obchodech nesetkali? Dovolte nám tedy úvodem její krátké představení. Toto jméno nese japonský výrobce velmi luxusních a kvalitních náramkových hodinek. Vyznačují se zejména robustním pouzdrem, které pokrývá skutečné zlato. Dále na každých hodinkách Techno Royale najdete rámeček, kde je nejeden pravý diamant. Výrobce si zakládá na pořádné kvalitě provedení, což lze pozorovat například na dvojitém těsnění hodinek. Díky tomu se nemusíte bát s hodinkami plavat nebo je mýt. Každé hodinky navíc obdržíte v dárkové krabičce s dvěma náhradními koženými řemínky.

Nyní už ale k samotné recenzi námi nabízených náramkových hodinek. Do nabídky jsme zařadili zlaté hodinky Techno Royale s dvanácti diamanty. Pouzdro mají z kvalitní nerezové oceli, pokryté 10 mikrony zlata a ukrývající precizní quartz strojek. Za nejzajímavější věc považujeme odnímatelný rámeček s průměrem 50 milimetrů. Tvoří ho pozlacené stříbro a zasazeno do něj je dvanáct kvalitně vybroušených pravých diamantů, ověřených u zlatníka. Hodinky jsou samozřejmě originální a plně certifikované.

Tento výrobek Techno Royale není ovšem pouze luxusní ale i neobyčejně odolný. Kromě pouzdra z nerezové oceli na nich najdete safírové sklíčko, které nelze snadno poškrábat. Povrchová úprava také brání odleskům, které by znemožňovaly viditelnost ciferníku.

Diamantové hodinky se výborně hodí jako vkusný dárek. Již při dodání je obdržíte luxusně zabalené. Součástí jsou dva kožené pásky, z nichž jeden je čistě bílý a druhý tmavě červený, záleží na vás, který se vám bude více líbit a bude se k vám hodit. Přiložený je i certifikát o pravosti diamantů.