Nová česká značka Shawty představuje luxusní oblečení i módní doplňky

Stylové luxusní polarizované brýle ze spojených států! Nejnovější kolekce těchto slunečních brýlý jsou právě teď k zakoupení na Shawty online obchodu.

01. ledna 2014
alt text

Newsletter

Móda v České republice nemusí být již pouhá šeď a nuda. Promotion agentura Hoodstar v roce 2010 zakládá novou značku Shawty, která představuje zboží vyjadřující tvůj styl! Přinášíme také zastoupení značek jako je Diamond Supply CO., DGK, Real Street Kloze, Sean John, Sneaktip, Jordan, Locs, Coogie, Vivid Star, Dickies, Mitchell and Ness či Akademiks.

Sluneční brýle Shawty - kvalita spojena s originalitou

Originální česká značka Shawty vám nabízí jedinečné sluneční brýle, při jejichž navrhování jsme nedělali žádné kompromisy! Jednotlivé kolekce jsou navrženy špičkovými italskými, francouzskými a kalifornskými designery a sledují tedy všechny aktuální trendy. Naše brýle si zamilujete díky jejich vzhledu, ale i použitým materiálům. Pro stranice a nosníky jsou využity odolné polykarbonáty. Sluneční brýle Shawty jsou vyráběny v Luisiane, USA. Chtěli jsme vám představit pouze to nejlepší a děláme pro to vše!

V našem internetovém obchodu si vyberete z široké škály dámských i pánských modelů. Samozřejmostí jsou polarizovaná skla s maximálním UV 400 ochranným filtrem a speciálně tvarované koncovky stranic, které zabrání nechtěnému sklouznutí brýlí. Díky slunečním brýlím od značky Shawty budete skutečně jedineční. Řídíme se jednoduchým heslem… Nabízet pouze výrobky co bychom si sami koupili a my vyžadujeme pouze to nejlepší! Proto si Shawty zamilujete.

Shawty je ale mnohem více...

Až si budete na našem internetovém obchodu vybírat nové sluneční brýle, tak nezapomeňte obhlédnout i další módní doplňky od naší značky. Připravili jsme pro vás například originální spony na peníze s naším jedinečným designem Shawty.

Připravujeme pro vás i kolekce dámských i pánských triček či nádherných kšiltovek. Sledujte náš online obchod a buďte mezi prvními šťastlivci, kteří oživí svůj šatník oblečením, které je skutečně in! Nejsme obyčejná značka – My jsme Shawty!