Snapbacky slavné skateboardové značky Diamond Supply Co.

Snapbacky s briliantem známé z videoklipů s Wiz Khalifou, E-40, Bun B nebo Kreayshawn od americké skateboardové značky Diamond Supply Co. z Los Angeles.

03. ledna 2014
alt text

Newsletter

Snapbacky se od klasických kšiltovek liší především tím, že jejich velikost je nastavitelná zavíráním vzadu a kšilt není zahnutý nýbrž rovný. Původně tento typ čepic nosili hráči baseballu v USA. Teprve později se rozšířily i mezi skateboardisty a vůbec lidi vyznávající volnější styl oblékání.

Diamond Supply Co., vyrábějící i námi nabízený snapback, patří mezi kvalitní a dlouholeté americké výrobce street wear oblečení. V roce 1998 firmu založil Nick "Diamond" Tershay. Pořádně se ovšem proslavila až v roce 2005 spoluprací s oděvní značkou Nike. O zakladateli této značky bychom si toho mohli říct více. Začínal jako skateboardista, který se mimo jiné věnoval designu. Do roku 2005 bylo o jeho firmě slyšet jen velmi zřídka. Ovšem díky designu sneakerheads pro Nike se vše změnilo k lepšímu.

Oblečení od Diamond Supply Co. obléká mnoho osobností známých zejména z rapové scény. Možná vám budou něco říkat jména jako Taylor Gang, E-40, Steavie Wiliiams nebo také Rick Ross. Ty všechny pojí právě kvalitní oblečení od Diamond Supply Co..

Nyní už se ovšem dostáváme k samotnému představení snapbacku z naší nabídky. Pokud se na něj dobře podíváte, jistě si vybavíte hned několik rapperů, kteří tuto čepici při svých vystoupeních nebo ve svých klipech oblékají.

Hned na první pohled vás zaujme barevný kontrast mezi kšiltem a zbytkem čepice. Samotný kšilt má z vrchu světle šedou a zespodu zelenou barvu. Zbytek snapbacku má černou barvu. Kombinace je tedy přesně taková, kterou používají Los Angeles Kings. V pevné přední části čepice lze vidět výrazné logo ve tvaru diamantu. Stejný motiv se nachází i u zapínání čepice. Tato kšiltovka doposud na českém trhu nabízena nebyla. Teprve my jako první obchod vám ji můžeme nabídnout a to za vynikající cenu.

Diamond Supply Co. uvádí Been Trill | Shawty.cz