Travis Barker: DTA

Nejbohatší bubeník světa Travis Barker z rockové kapely Blink 182 se stal součástí teamu skateboardové značky Dont Trust Anyone.

20. bezna 2015
alt text

Newsletter

Travis Landon Barker je nepostradatelným členem legendární rockové kapely Blink-182Jako hudebník a producent také často podniká spolupráci s hip-hop umělci a také s rockovou kapelou 44, rap rockovou skupinou The Transplants a alternativní rockovou kapelou Box Car Racer. Častý spolupracovník již zesnulého DJ AM, se kterým představili TRV$DJAM. V roce 1998 se stal hvězdou díky vstupu do kapely Blink-182. Krom jeho hudební kariéry také v roce 1999 založil společnost Famous Stars and Straps se zaměřením na styl street skate oblečení a výbavu. Slavný skateboardista Rob Dyrdek a Travis Barker tvoří obchodní partnery a společně jsou součástí týmu, který vlastní oděvní štítek s názvem Rogue Status a v roce 2009 se k nim přidal i label DTA.

Exkluzivní oděvní společnosti Dont Trust Anyone

Společnost má sídlo v Los Angeles (Californie, USA). Byla založena v roce 2005 Johnem Esbensenem a zanedlouho jí začal podporovat i Travis Barker. Oblečení také bylo zmíněno v textech rappera Yealwolf. Jejich výrobky je možné spatřit na osobnostech USA, jako je třeba Danny Trejo, Kanye West, Ludacris a samozřejmě již zmíněný Travis Barker.

Jste fanouškem Travise Barkera, nebo se chcete stát členem této značky? Přínášíme vám jako jediný do čech jedinečnou šanci k nákupu limitované triko DTA member!

Travis Barker Ft. Busta Rhymes, Twista, Yelawolf & Lil Jon - Lets Go | Shawty.cz