Real Street Kloze! Nejen Graffiti z Houstonu

Ukažte svému okolí co je “Real Street Kloze”. V oblečení RSK z vás kolemjdoucí nestrhnou oči!

20. ledna 2015
alt text

Newsletter

Originální umělecké malby ve svěžích barvách na oblečení RSK jsou inspirované městským životem v ulicích Texasu, graffiti, street artem, tetováním, skateboardingem a hudební kulturou známou jako “Dirty South”. Oblečení je k dostání pouze v H-Town (Houston, USA), kde se těší velké popularitě a uznání místních obyvatel, díky bezkonkurenčnímu výběru, ve kterém si nalezne každý z nich to své.

Obchod a sídlo oděvní společnosti Real Street Kloze v H-Town disponuje bohatým sortimentem pro umělce z mnoha žánrů. Koupíte zde kromě oblečení různé druhy barev na tetovaní, rukojetí a tetovacích jehel, skateboardů včetně jednotlivých dílů a součástek, hudební vinyly, DVD a alba na CD, sběratelské hračky, šperky, ručně malované lebky a především si vyberete z velké nabídky graffiti potřeb. Společnost je v úzkém kontaktu s lokálními umělci i veřejností. Zajišťuje i reklamní služby včetně offsetového tisku, vizitek, plakátů, coverů, CD bookletů, logotypů a uměleckých maleb na míru.

V Evropě oblečení RSK jen stěží seženete. Internetový obchod Shawty je jedním z několika mála prodejců na evropském trhu a výhradním distributorem oblečení RSK pro Českou Republiku. Takže si u nás v pohodlí vyberte z dámského i pánského oblečení skladem a buďte “real”. Ušetříte za letenku do Texasu.

Hata Proof Records & Real Street Kloze z H-town, TX | Shawty