Dámské zlaté luxusní sexy bikini Idit Swimwear z Miami Southbeach

Chcete být jedinečná a sexy? Letos módu ovládly výrazné barvy, kontrasty a hra s objemem. Doporučujeme bikini od Idit Swimwear jako nejstylovější sexy plavky letošního léta.

02. ledna 2014

Idit Swimwear

alt text

Newsletter

Miami Bayside

Zlaté bikini

Země původu:
USA
Značka:
Idit Swimwear
Velikost:
S
Cena:
1818,00

Žádoucí pohledy ne jednoho muže vám zajistí jedinečně vypadající a přitom pohodlné bikiny z přímořské oblasti Southbeach v Miami na Floridě. Nezůstávejte stranou a dopřejte si i vy sexy luxusní dámské plavky navržené miamskými módními tvůrci.

Florida je místo nekonečných horkých pláží, na kterých se mísí bohatství, kultura, módní trendy, nikdy nekončící bujaré večírky se spoustou celebrit, atraktivních mužů a neodolatelných žen. A právě na sluncem zalitých písčitých pláží nachází inspiraci Lua Morena, nadějná brazilská návrhářka, která svůj talent věnovala designu luxusních dámských plavek. Život návrhům Lui Moreny vdechuje Idit Swimwear, výrobce bikin pro slečny a nestárnoucí ženy sídlící v přímořské oblasti Southbeach v Miami.

Firma Idit Swimwear se specializuje na výrobu pohodlných a přitom sexy vypadajících bikin, které dají vyniknout neodolatelným ženským křivkám. Dámské plavky značky Idit Swimwear jsou zárukou kvality. Odolné materiály zajišťují stálý tvar a dlouhou životnost.

Buďte hvězdou ve zlatých bikinách

Jedním ze stěžejních a velmi oblíbeným výrobkem firmy Idit Swimwear jsou zlaté bikiny. Prvotřídíní kousek z nejnovější módní kolekce návrhářů z Brazílie, který by neměl chybět v šatníku žádné seběvědomé a sexy dámy.

Nadčasový střih bikin zvýrazní sexy křivky ženského těla. Načechrané lemování, šnůrky na bocích bikin a zlatá barva dodávají dámským plavkám punc romantického luxusu. Kvalitní, na dotek příjemný a odolný materiál zajistí bikinám stálý tvar. Kombinací moderních a technologicky vyspělých vláken antron nylonu a lycry spandex použitých při výrobě, plavky vydrží nejen útok slané vody a slunečních paprsků, ale neublíží jim ani praní. Můžete tak zapomenout na obavy, že vaše plavky po několika návštěvách pláže ztratí svou krásu a šmrnc.

Luxusní plavky, které si oblíbily krásky miamských pláží si můžete nyní koupit také vy v novém eshopu s trendy oblečením a módními doplňky Shawty.cz. Bikiny lesklé oslnivé barvy jsou k dostání ve velikosti M, vrchní díl plavek ve velikosti S. Zlaté bikiny jsou tak určeny štíhlým kráskám, které chtějí se stylem ukázat světu na obdiv své opálené tělo.